אמבטיה

עושים אמבטיה לכל הדאגות

תהליך שיפוץ אמבטיה עבור בית קיים או לחילופין כניסה אל דירה חדשה מלווים בהרבה מאוד חששות. הסיבה בגינה שיפוץ אמבטיה גוזל זמן רב כל כך אצלנו קשורה לכמה גורמים. ראשית, עלינו לקחת בחשבון עוד לפני שמתחילים עם חיפוש השיפוץ הנכון, שהמחיר לא יהיה נמוך. בדרך כלל עלות של אמבטיה חדשה ואיכותית נע בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות. בנוסף, חיפוש אמבטיה כרוך בהרבה מאוד זמן ומשאבים. הניסיון להתאים בין האמבטיה לבין שלל האלמנטים האסתטיים בחדר המקלחת מתחיל בגיבוש תמונה מסוימת ונגמר בהוצאה כספית על מעצבים, ארונות, כיורים, קרמיקה, צבע ועיצוב של הכל ביחד. שיפוץ אמבטיה הוא רק השלב הראשון בתהליך ארוך מאוד. חשוב גם לזכור, כי שום מעבר לבית חדש אינו מתרחש בקלות, ולוקח זמן רב עד שמוצאים את התמהיל הנכון והמתאים ביותר.

 

הכי חשוב: לבדוק את מי האמבטיה תשמש

 

לפני שפונים אל חיפוש אמבטיה, כדאי גם לחשוב מי בדיוק עומד לעשות בה שימוש. אם מדובר על תיקון אמבטיה עבור חדר הילדים למשל, תהיה זו טעות לבחור ציפוי לא בטיחותי. מצד שני, שיפוץ אמבטיה עבור חדר ההורים או האורחים פותח בפנינו מגוון רחב מאוד של אפשרויות הקשורות לטרנדים, אופנה ועיצוב, והגורם הבטיחותי יורד מן הפרק. שיפוץ אמבטיה ללא ירידה לפרטים הקטנים, יכול לגרום לנו לבזבז המון זמן וכסף, ובטווח הרחוק לגרום לנו להחליף שוב ושוב את האמבטיה הספציפית, שבחרנו בשל חוסר התאמה.

 

איך מוצאים את החברה הנכונה לתיקון וציפוי אמבטיה?

 

כאשר מעוניינים לתקן אמבטיה בצורה הטובה ביותר, צריך להתחיל בפנייה אל החברה המתאימה. חברה אשר מעניקה שירות למלונות למשל, יכולה להתאים לנו בגלל הניסיון שלה והוותק שלה, מה שמצביע על סיכוי גבוה, שנצא מרוצים מהשירות שלהם.

דרך אחרת לתקן או לצפות אמבטיה קיימת יכולה להיות התייעצות עם חברים. בצורה כזו ועל ידי הסתמכות על המלצות קודמות, נקבל פרספקטיבה חדשה ומושג על איכות המוצר, הרבה לפני שמשלמים או מתחייבים לחברה מסוימת. לאחר שהחלטנו היכן לבצע תיקון אמבטיה ומה התקציב המיועד לנו עבור זה, כדאי לבדוק סוגים שונים של שיפוצי אמבטיה, ולבחון מה מביניהם הוא המתאים לנו ביותר.

 

שיפוץ אמבטיה ושיפור איכות החיים

 

אמבטיה איכותית צריכה להיות בנויה ממרכיבים מספיק איכותיים, על מנת להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. בנוסף, החברה, ממנה רוכשים אמבטיה, צריכה להחזיק באנשי מקצוע מנוסים מספיק, על מנת לתת לנו שירות מקיף של טיפול, שיפוץ ותיקון.

אם ברצוננו לבחור אמבטיה לילדים שלנו, כדאי שנפנה אל חברה שיודעת לבצע ציפוי אמבטיות איכותי וראוי. חשוב לזכור, שבמקרים רבים אין שום צורך ברכישה של אמבטיה חדשה, וניתן להסתפק בציפוי אמייל או פורצלן שעושה את העבודה בצורה לא פחות טובה. ציפוי אמיתי עמיד בחומרי ניקיון, ובמידה ומבצעים אותו אנשי מקצוע טובים, הרי שניתן ליהנות ממנו לאורך שנים ארוכות.

לאחר מכן, יכולים אותם אנשי מקצוע והחברה המספקת את השירות לייעץ לנו, כיצד לשמור על הציפוי, וכיצד להוציא ממנו את המרב. ציפוי אמבטיה לא אמור לארוך יותר מדי זמן, ובדרך כלל הוא אורך לא יותר משלוש שעות. עם זאת, יש לזכור, כי ישנם מקרים בהם נדרשים תיקונים או שיפוצים ואז התהליך יכול להתארך. בשורה התחתונה, אמבטיה צריכה להיות הדובדבן שבקצפת עבור הזמן הפנוי שלנו. פנייה אל החברה הטובה ביותר הקיימת בשוק תבטיח לא רק שלווה, אלא גם רמת חיים גבוהה ואיכותית.