שיפוץ אמבטיות

שיפוץ אמבטיות – בואו לזה נקי....

חדר האמבטיה הוא אחד החדרים בבית שסובלים הכי הרבה מבלאי טבעי, וזו אחת הסיבות ששיפוצים ותיקונים בחדר הרחצה הם כה נפוצים. האמבטיה, בתור הפריט הגדול והמרכזי ביותר בחדר, היא גם זו שסובלת מהפגמים הרבים ביותר. במקרים שבהם ניקוי יסודי של האמבטיה כבר לא עוזר, ומדובר על נזקים או לכלוך עיקשים יותר, יש צורך בחברת שיפוץ אמבטיות מקצועית לפיתרון הבעיה.


שיפוץ אמבטיות – לא תמיד צריך להחליף לחדשה

במקרים רבים של פגמים ונזקים שונים באמבטיה אין צורך בהחלפת האמבטיה לחלוטין. תופתעו לגלות בכמה מקרים, כי שיפוץ אמבטיות הוא פיתרון יעיל וזול בהרבה על פני החלפת אמבטיה כוללת. כמובן שלצורך קבלת הערכה וביצוע איכותיים ונכונים רצוי להיעזר בשירותי חברת שיפוץ אמבטיות מקצועית ומנוסה.

אנו ב"חברת אמיר" מביאים שנים רבות של ניסיון בתהליכי שיפוץ אמבטיות, ומעסיקים צוות מקצועי ומיומן בכל האספקטים של שיפוץ אמבטיות על סוגיהן השונים.


הצוות המקצועי שלנו ייתן לכם הערכה אמינה ואמיתית, האם כדאי ומשתלם לבצע שיפוץ אמבטיות או האם קיים צורך אמיתי להחליף לחלוטין את האמבטיה. אנו מאמינים בעבודה איכותית ועמידה בלבד, ולכן מעולם לא נבצע משימת שיפוץ אמבטיות, אם התנאים בשטח לא מאפשרים זאת לכדי תוצאה שתחזיק מעמד שנים רבות.


מגוון שירותי שיפוץ אמבטיות

המונח שיפוץ אמבטיות כולל בתוכו כמה שירותים ופתרונות שונים שמטרתם זהה - לספק אמבטיה שמישה לחלוטין, נקייה ואסטטית. אנו ב"חברת אמיר" מציעים את כל האפשרויות הקיימות כיום בשוק של שיפוץ אמבטיות לציבור הלקוחות שלנו, ומשרתים כבר שנים רבות מגוון רחב של לקוחות מהסקטור המוסדי וגם הפרטי בכל רחבי המדינה. השירותים והפתרונות שלנו כוללים:

- שיפוץ אמבטיות שכולל ציפוי מחדש של האמבטיה בחומר אקרילי איכותי ועמיד,
  שמגיע במגוון צבעים, לאחר ליטוש ותיקון הפגמים כמובן.

  
- הלבשת אמבטיות – שיטת שיפוץ אמבטיות, שלמעשה מרכיבה אמבטיה חדשה
  ומוקטנת על אמבטיה ישנה ופגומה – ללא פירוק ושבירה כלל.

  
- תיקון שברים, סדקים והסרת כל סוגי הכתמים בשיטות ליטוש מכאניות וכימיות.

   
- שיפוץ אמבטיות שכולל תיקוני חלודה ואמייל שבור.

   
- טיפולים נוגדי החלקה לאמבטיות.


חשוב מאוד לבצע שיפוץ אמבטיות איכותי שיהיה עמיד לאורך שנים, שיפוץ אמבטיות שמבוצע על ידי בעלי מקצוע מעולים ומנוסים. אל תתפשרו על פחות מכך