ציפוי אמבטיות

ציפוי אמבטיות – תצפו לאמבטיה נקייה ותקינה לאורך שנים

לאמבטיות ישנה נטייה לצבור עם השנים כתמי לכלוך, עובש וחלודה עקשניים וטורדניים. כמו כן, אמבטיות ישנות מאוד שלא תוחזקו כראוי, תסבולנה מקילופי צבע, שברים ושאר בעיות, שתגרומנה למראה מוזנח, מלוכלך ולא מזמין כלל. אז מה הפתרון? תהליך ציפוי אמבטיות שיוצר אמבטיה שנראית כאילו נקנתה היום.


ציפוי אמבטיות מונע ופותר בעיות!

תהליך ציפוי אמבטיות הוא שיטה מוכחת ויעילה ביותר לשמירה על האמבטיה במצב מעולה לאורך שנים, וכמובן בשיפוץ של אמבטיות עם לכלוך, שאינו יורד ושאר תקלות ופגמים, שמונעים מכם להשתמש באמבטיה לייעודה המקורי –רחצה.


האמבטיה קובעת את מראה חדר המקלחת

שמירה על אמבטיה נקייה ותקינה חשוב מאוד גם בהיבט הכללי של חדר המקלחת כולו, ומכאן יתרון וחשיבות נוספת של ציפוי אמבטיות איכותי. גם אם אינכם משתמשים באמבטיה פעמים רבות, היא בכל זאת הפריט המרכזי בחדר המקלחת שלכם, ואם היא נראית רע, כל חדר הרחצה יקבל מראה מוזנח ומלוכלך. ציפוי אמבטיות משווה לחדר כולו מראה חדש, נקי ורענן, שמאוד מזמין לשהות וליהנות מהשימוש בו.


ציפוי אמבטיות - לא להיכנע ללכלוך ולאבנית

אפילו אם אתם שומרים על ניקיון האמבטיה שלכם בקנאות, אם מדובר על אמבטיה ישנה, רוב הסיכויים שבשלב מסוים יופיעו עליה כתמי לכלוך ושומן עיקשים, שפשוט לא יוסרו בניקוי רגיל. אין צורך להיכנע לפגמים אלו שפוגמים בהנאה מהשימוש באמבטיה. ציפוי אמבטיות איכותי ומקצועי יתקן כל פגם שהוא, והציפוי נעשה בחומרים קלים לניקוי ושאינם צוברים לכלוך כלל.


ממש כמו אמבטיה חדשה – ציפוי אמבטיות מקצועי

ציפוי אמבטיות הוא משימה שדורשת ידע מעשי רב וניסיון מוכח בשטח, ידע וניסיון שאנו ב"חברת אמיר" מביאים עמנו לכל משימת ציפוי אמבטיות חדשה. תהליך ציפוי אמבטיות מורכב מכמה שלבים, שכל אחד מהם חייב להיות מושלם, על מנת שהתוצאה הסופית של ציפוי אמבטיות תהיה איכותית, אסטטית וכמובן עמידה לשנים רבות.ציפוי אמבטיות כרוך בליטוש האמבטיה, חיטוי המשטחים, מילוי ותיקון פגמים, ציפוי אמבטיות בחומר יסוד עמיד, והשלב של ציפוי אמבטיות בחומר אקרילי חזק ואיכותי שמגיע במגוון צבעים.